Výměna nebo vrácení zboží

Pokud by se stalo, že by vám nevyhovovala velikost, můžeme zboží vyměnit za odpovídající nebo za něco jiného ze sortimentu (nejlépe) skladem. V takovém případě zašlete zboží v původním stavu do 14ti dnů od doručení na adresu našeho skladu (viz dole)  a připojte kopii faktury popřípadě lístek s požadavkem velikosti.

Pokud by se stalo, že by vám došlo zboží poškozené zjevně ne z vaší viny, máte možnost uplatnit reklamaci. V takovém případě zašlete zboží zpět na naši adresu skladu ( uvedeno na faktuře nebo na obálce) Připojte kopii faktury. Popište důvod reklamace a sdělte nám číslo účtu, kam bychom vrátili peníze za zboží (nikoli za poštovné) do 30ti dnů od uznání reklamace. 
Pozor si dejte na odtrhávání etiket a závěsných štítků, ramínek, popřípade jiných vysaček u zboží. Při poškození u této manipulace se zbožím nebude reklamace uznána.

Máte možnost také zboží do 14ti dnů od doručení zboží vrátit bez udání důvodu. V takovém případě zašlete zboží na adresu našeho skladu v původním stavu a připojte fakturu a číslo účtu, kam vrátíme peníze za zboží (nikoli za poštovné).

Kontaktní adresa pro vrácení nebo výměnu zboží je:

Fanda SPORT s.r.o.
Táborská 1140/39
140 00  Praha 4 - Nusle