Výměna nebo vrácení zboží

Pokud by se stalo, že by vám nevyhovovala velikost, můžeme zboží vyměnit za odpovídající nebo za něco jiného ze sortimentu (nejlépe) skladem. V takovém případě zašlete zboží v původním stavu do 14ti dnů od doručení na adresu našeho skladu (viz dole)  a připojte kopii faktury popřípadě lístek s požadavkem velikosti.

Pokud by se stalo, že by vám došlo zboží poškozené zjevně ne z vaší viny, máte možnost uplatnit reklamaci. V takovém případě zašlete zboží zpět na naši adresu skladu ( uvedeno na faktuře nebo na obálce) Připojte kopii faktury. Popište důvod reklamace a sdělte nám číslo účtu, kam bychom vrátili peníze za zboží (nikoli za poštovné) do 30ti dnů od uznání reklamace. 
Pozor si dejte na odtrhávání etiket a závěsných štítků, ramínek, popřípade jiných vysaček u zboží. Při poškození u této manipulace se zbožím nebude reklamace uznána.

Máte možnost také zboží do 14ti dnů od doručení zboží vrátit bez udání důvodu. V takovém případě zašlete zboží na adresu našeho skladu v původním stavu a připojte fakturu a číslo účtu, kam vrátíme peníze za zboží (nikoli za poštovné).

Kontaktní adresa pro vrácení nebo výměnu zboží je:

Fanda SPORT s.r.o.
Táborská 1140/39
140 00  Praha 4 - Nusle

 
NHL logo Anaheim Ducks Arizona Coyotes Boston Bruins Buffalo Sabres Calgary Flames Carolina Hurricanes Chicago Blackhawks Colorado Avalanche Columbus Blue Jackets Dallas Stars Detroit Red Wings Edmonton Oilers Florida Panthers Los Angeles Kings Minnesota Wild Montreal Canadiens Nashville Predators New Jersey Devils New York Islanders New York Rangers Ottawa Senators Philadelphia Flyers Pittsburgh Penguins San Jose Sharks St. Louis Blues Tampa Bay Lightning Toronto Maple Leafs Vancouver Canucks Vegas Golden Knights Washington Capitals Winnipeg Jets NHL logo