Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 2825 hodnocení
5
2532x
4
212x
3
78x
2
0x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Výpis hodnocení

K Avatar autora Kači Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11. 3. 2016
+ Rychlé dodání a pěkný materiál
- žádné

Doporučuji!!
J Avatar autora jadra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10. 3. 2016
+ Spokojenost !!!
- Nevím o nich.

Jsem spokojen a proto doporučuji.
M Avatar autora Michal Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8. 3. 2016
+ Nejlepší obchod NHL v Česku
+ Velký výběr, pěkné .....

Nechci to psát do "mínusů", ale pokud není zboží skladem, tak dodací lhůta je dlouhá. Ale s tím se musí počítat :-), když je to originál z USA PS: čekání stálo za to
M Avatar autora mighty_duck Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2. 3. 2016
+ široký sortiment, rychlé doručení na libovolné místo
- vyšší ceny

Skvělý výběr, rychlé doručení. Opravdu doporučuji, dokonce jsem dostal jako dárek aktuální PRO HOCKEY. super!
D Avatar autora dita.mario Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24. 2. 2016
+ -rychlost
+ -kvalita
- -nic mě v tuto chvíli nenapadá

Doporučuji!
L Avatar autora luktuduj Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23. 2. 2016
+ rychlost
- žádné

dobrý nákup
B Avatar autora Beruša Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21. 2. 2016
Perfektní.Zakoupila jsem špatnou velikost a výměna proběhla naprosto bez problémů.
M Avatar autora Marcel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19. 2. 2016
+ Dobra komunikacia so zakaznikom.

Spokojnosť a určite este nakupime
K Avatar autora Katy005 Hodnocení obchodu je 3 z 5 hvězdiček. 17. 2. 2016
+ Neco,co jen tak neuvidite

Prehled dobry,kvalita zatim nevim.
MB Avatar autora Milan Bartoš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17. 2. 2016
+ Vynikající komunikace prostřednictvím služby "on-line". Lze tak předejít mnoha případným komplikacím.
- Nevím o žádných.

V obchodě jsem nakupoval poprvé. Má velmi dobrou nabídku zboží, vybere si každý. Vynikající je komunikace on-line, odpadá zdlouhavá písemná komunikace. Obchod doporučuji.
M Avatar autora Monika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12. 2. 2016
Velice vstřícný a ochotný personál. Na tento obchod jsem narazila náhodou na webu a můžu jen doporučit. Radost z dárků oblíbeného týmu obdarovaného byla nepopsatelná!!!
J Avatar autora Jeník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4. 2. 2016
+ Velký výběr
- Spíše žádné

Velice přehledný a na úrovni fungující e-shop.Dvakrát mi sice byla stornována položka v objednávce, ale to se dá pochopit.
MM Avatar autora MAJER VÁCLAV ml. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4. 2. 2016
+ Hlavní výhoda je, že i když je to nákup z US. Nemusí se platit předem.. Obrovská výhoda. Jinde už ani nakupovat nebudu.

SUPER STRANKY, PECKA OBCHOD, PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP... Moc Vám Děkuji Majer Václav ml.
V Avatar autora veny.74 Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1. 2. 2016
+ jsme fandove nhl a zde nalezneme zbozi s touto tematikou,rychle dodani pokud je skladem,zbozi vzdy v poradku
- nevim mozna vice druhu dopravy pro me je lepsi Ceska posta

urcite doporucuji ostatnim,ja zde rad nakupuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31. 1. 2016
+ rychlosta dodání zboží

s nákupem v tomto obhodě jsem byla velice spokoena doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 29. 1. 2016
+ zboží, které jsem chtěla bylo v tomhle obchodě za nejlepší cenu
- Uvádí dodání 2dny, ale bylo to od informace o odeslání týden...

ale celkově spokojenost ;-)
P Avatar autora PetrS Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25. 1. 2016
+ Rychlost a komunikace se zakazniky

Pro fanoušky hokeje a NHL je zde velky vyber pekneho a kvalitního zbozi.Velke plus je, ze kdyz zbozi potrebujete rychle (napr. jako darek na druhy den - jak se to stalo mi), tak staci zavolat a zamestnanci obchodu temer ihned zbozi poslou, aby k vam doslo vcas.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24. 1. 2016
- Málo zboží skladem ale,chápu to.

LM Avatar autora Ladislav Míka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23. 1. 2016
+ Přehlednost, rychlost dodani
- Nevím o zadnych

Splněné očekávání.
L Avatar autora Lukin Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22. 1. 2016
+ Hodně zboží skladem

Velice kvalitní eshop

Ovládací prvky výpisu

2834 položek celkem