Connor Bedard

Exkluzivní kolekce originálních a oficiálně licencovaných produktů NHL Connora Bedarda. Na Fanda-NHL.cz naleznete trička, mikiny, dresy a další suvenýry s touto současnou hvězdou týmu Chicago Blackhawks

13 položek celkem
Figurka Connor Bedard #98 Chicago Blackhawks 7" Figure SportsPicks
Novinka
MCF-NHL-1-BEDARD-9

Oslavte hokejový talent Connora Bedarda, nejnovější hvězdu týmu Chicago Blackhawks s naší exkluzivní kolekcí produktů. Connor Bedard, který je považován za jednu z nejjasnějších hvězd na hokejovém nebi, již v mladém věku ukázal světu svou výjimečnou techniku, rychlost a schopnost číst hru, což z něj dělá klíčovou postavu pro Blackhawks. V naší nabídce najdete široký výběr triček, mikin a dresů, které vám umožní projevit podporu nejen Connoru Bedardovi, ale i celému týmu Chicago Blackhawks. Kromě oblečení nabízíme také rozmanité suvenýry zdobené Bedardovým jménem a číslem 98, stejně jako emblémem Blackhawks.

Každý produkt je pečlivě navržen a vyroben, aby odrazil hrdost na Connora Bedarda a jeho přínos Chicago Blackhawks, což z těchto produktů činí ideální volbu pro fanoušky chtějící ukázat svou podporu tomuto vynikajícímu hráči a jeho týmu. Ať už sledujete zápasy doma, v baru nebo chcete jet přímo na stadionu, naše produkty s Connorem Bedardem a Chicago Blackhawks vám umožní nosit vaši hokejovou vášeň. Připojte se k fanouškovské komunitě a oslavte každý gól, asistenci a vítězný moment s naší speciální kolekcí produktů.

 

 


Connor Bedard je kanadský hokejista, který se narodil 17. července 2005. Byl jedním z nejvíce nadějných mladých talentů ve světě ledního hokeje před svým draftem do NHL.

Bedard se stal prvním hráčem, kterému byla udělena výjimka umožňující mu hrát v Western Hockey League (WHL) v 15 letech, tedy rok před obvyklým věkovým limitem. Tato výjimka se nazývá "Exceptional Player Status" a před ním byla udělena pouze několika málo hráčům, jako je například John Tavares, Aaron Ekblad, Sean Day a Shane Wright.