Zákaznické a věrnostní slevy

Pro všechny zákazníky, kteří se u nás v obchodě zaregistrují, jsme vytvořili jednoduchý systém slev a výhod při nákupu v našem internetovém obchodě Fanda-NHL.cz, kde mohou získat slevu až 21% a dopravu zdarma.

Zákaznická sleva - objemová sleva

Na tuto slevu může dosáhnout okamžitě každý zákazník již při prvním nákupu. Vypočítává se z prodejní ceny a je odvislá od výše objednávky:

Nákup nad

Sleva

500 Kč 2 %
1 000 Kč 4 %
2 000 Kč 6 %
3 000 Kč 8 %
6 000 Kč 10 %
10 000 Kč 12 %

 

Věrnostní sleva

Na tuto slevu může dosáhnout každý registrovaný zákazník, který u nás občas, nebo pravidelně nakupuje. Vaše nákupy evidujeme a sčítáme. Jednoduše řešeno, kdo víc utrácí, má větší slevu. Výši vámi dosažené věrnostní slevy můžete vidět po přihlášení ve vašem uživatelském profilu a ceny na e-shopu jsou zobrazeny již po slevě.

NákupY za 1 rok celkem nad

Sleva

10 000 Kč 3 %
25 000 Kč 6 %
50 000 Kč 9 %

   

Slevový kupón

Slevový kupón je číselný nebo písmený kód, kterým si můžete zlevnit zboží ve vaši objednávce. Tyto kupóny jednou za čas zašleme našim registrovaným zákazníkům. V košíku se zobrazuje pole, do kterého vložíte kód a zmáčknete tlačítko PŘIDAT SLEVOVÝ KUPÓN. Cena vaši objednávky se přepočte.

Doprava ZDARMA

Každý náš zákazník při nákupu nad 2500 Kč získá navíc dopravu ZDARMA po celé České republice.

 

Celkem může tedy každý zákazník získat zákaznickou slevu až 12% + věrnostní slevu až 9% tzn. celkem až 21%.
Jednotlivé zákaznické slevy na zboží se nesčítají a zákaznickou slevu či slevový kupón nelze uplatnit na zlevněné zboží označené AKCE a TIP.
Výše uvedené slevy jsou platné v momentě, kdy si zboží objednáváte. Vyhrazujeme si právo tyto slevy nebo systém v budoucnu upravit.