Pozor na možnou záměnu

Společnost Fanda SPORT s.r.o., provozovatel www.Fanda-NHL.cz, se distancuje od jakékoliv činnosti pana Františka Flasara (IČ: 63938791 se sídlem Dušní 928/1, Praha 1) nebo jím vlastněné společnosti Expert Sports s.r.o. (IČ: 24199991 se sídlem Letohradská 755/50, Praha 7).
 
Společnost Fanda SPORT s.r.o. upozorňuje, že není provozovatelem internetových stránek www.Fanousek-NHL.cz a www.Expert-Sports.cz. Společnost Fanda SPORT s.r.o. zároveň svým klientům a ostatní veřejnosti sděluje, že s panem František Flasarem ani se společností Expert Sports s.r.o. nemá žádné obchodně právní ani jiné vztahy, a žádá každého potencionálního klienta, aby si před nákupem zboží velice pečlivě prověřil, s jakým subjektem vstoupil do jednání.
 
V případě jakýchkoliv nejasnosti nás můžete kontaktovat na tel. č. +420 736 627 599 nebo na e-mailu: info@fanda-nhl.cz na kterém Vám velice rádi poskytneme odpovědi na Vaše dotazy.
 
Společnost Fanda SPORT s.r.o. zároveň sděluje, že již podnikla právní kroky, které by měly zabránit záměně stránek Fanousek-NHL.cz se společností Fanda SPORT s.r.o. a jejími stránkami Fanda-NHL.cz a Shop-NHL.cz.
 
Společnost Fanda SPORT s.r.o. byla založena dne 27.4.2010 a od 1.5.2010 je jediným provozovatelem internetového obchodu www.Fanda-NHL.cz. Společnost Fanda SPORT s.r.o. dne 3.3.2011 odkoupila od společnosti Sport Journal s.r.o. její internetový obchod www.Shop-NHL.cz a to společně také s částí zboží a portfóliem zákazníků. Projekt www.Fanda-NHL.cz je tak jediným právoplatným nástupcem Shop-NHL.cz, který jako první svého druhu zahájil svoji působnost 1.10.2008.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.